Na overleg met het jurylid voor de clubwedstrijden van 2027 zijn de thema’s bekend! Bij deze alvast de eerste inspiratie zodat jullie genoeg tijd hebben om weer mooie foto’s te maken.
8 maart 2027: Kleur bekennen
Kleur is overal, maar hoe maak je er een boeiende foto van? Zoek naar opvallende kleuren, kleurcontrasten of juist een bijzondere combinatie van tinten. Van fel en uitbundig tot subtiel en ingetogen: laat met jouw foto zien wat kleur met een beeld kan doen.
24 mei 2027: Dieren
Groot of klein, huisdier of wild, dichtbij of op afstand: dieren zijn prachtige onderwerpen om te fotograferen. Probeer niet alleen het dier zelf vast te leggen, maar ook zijn gedrag, karakter of omgeving. Een verrassend moment maakt de foto extra bijzonder.
25 november 2027: Details
Kijk eens anders naar de wereld om je heen. Een klein detail dat je normaal voorbijloopt, kan een prachtige foto opleveren. Zoom in op vormen, structuren, patronen, materialen of bijzondere kleine dingen. Maak van iets gewoons iets bijzonders.
